Sahara Noir


  • تولید کننده: Tom Ford
  • کد محصول: تام فورد ساهارا نویر زنانه 50 میل
  • موجودی: در انبار
  • 420,000 تومان


یکی دیگر از عطرهای جدید  مجموعه تام فورد (که شامل Black Orchid, Violet Blonde, White Patchouli و غیره می باشد) در می سال 2013 عرضه شده است.
Tom Ford Sahara Noir  یک عطر تهییج کننده است که با الهام از آداب و رسوم آسیای شرقی طراحی شده و به گفته تام فورد؛ فرهنگ شرقی، درک فوق العاده ای از مجلل بودن و خصوصیات  احساسی و به یاد ماندنی  از عطر دارد . Noir تعبیر من از این میراث است . عطر مهم و قابل توجه ای که احساسات را نوازش می کند.
Sahara Noir با الهام از رمز و راز و جلال و زیبایی آسیای شرقی ساخته شده و یک رایحه چوب شرقی دارد باضافه ی پرتقال تلخ  , درخت سرو  و اسانس های دیگری که توسط شرکت ژیودان ساخته و توسعه داده شده  است . هسته اصلی ترکیبی از دارچین , عصاره خنک پاپیروس , رز موراکو و یاس مصری بهمراه  موم زنبور عسل برمه .پایه مرکزی به دور رایحه عنبر (کهربا) گرم  از گل لادن خالص  , سدر , صمغ کندر, بنزوئین , وانیل و  عود  می باشد. در حجم 50 میل بصورت ادو پرفیوم موجود است .
 

 

نت آغازی : گل لادن درخت سرو گیاه وج پرتقال تلخ

نت میانی : موم پاپیروس بخور رز یاسمن مصری دارچین

نت پایانی : کهربا سدر وانیل لوبان گل لادن رزین آگار (عود)

مشخصات رایحه
طبع گرم
فصل ماه های سرد سال
ماندگاری عالی
نت آغازی گل لادن,درخت سرو,گیاه وج,پرتقال تلخ
نت میانی موم,پاپیروس,بخور,رز,یاسمن مصری,دارچین
نت پایانی کهربا,سدر,وانیل,لوبان,گل لادن,رزین,آگار (عود)
نوع رایحه تلخ
پخش بو عالی
مشخصات کلی
حجم 50 میل
سال ساخت 2013
مناسب برای بانوان
نوع Eau De Perfume

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

برچسب ها: گل لادن, درخت سرو, گیاه وج, پرتقال تلخ, موم, پاپیروس, بخور, رز, یاسمن مصری, دارچین, کهربا, سدر, وانیل, لوبان, گل لادن, رزین, آگار (عود)