Black Opium Nuit Blanche


  • تولید کننده: Yves Saint Laurent
  • کد محصول: ایوسن لورن بلک اوپیوم نویت بلانچ زنانه 90 میل
  • موجودی: در انبار
  • 420,000 تومان


برند Yves Saint Laurent  این ادکلن را در سپتامبر 2014 روانه بازار کرد ،تولید کننده این ادکلن را به عنوان یکی از شاهکار های کلاسیک خود که معرف رموز و زوایای پنهانی برندش است معرفی کرده است . درآگوست 2015 نیز  ورژن دوم  این ادکلن در موج جدیدی به بازار عرضه شد ،در اوایل سال 2016 نیز نسخه سوم آن نیز با عنوان Black Opium Nuit Blanche  به بازار عرضه شد .

Nuit Blanche یک فستیوال هنری است که سالانه در پاریس برگزار می شود و تا نیمه های شب به درازا می کشد.نام این ادکلن از زندگی شبانه در شهری که هیچگاه نمی خوابد ، و از امیدوار بودن به اسرار و تجربه های غیر قابل پیش بینی در یک شب پر زرق و برق که هر چیزی ممکن است، الهام گرفته است. بین کشش و احساسات ،ظرافت و جسارت،در رایحه ی این عطر انرژی قهوه و بوی خوش شکوفه های پرتقال را که همراه با رایحه ی خوش مشک سفید ترکیب شده اند به خوبی استشمام می شود .نت های لطیف آن عبارتند از رایحه های برنج،فلفل بوربن ،رایحه ی خالص شکوفه های  پرتقال،رایحه ی خالص قهوه ،همچنین رایحه ی خالص وانیل ،چوب صندل و مشک سفید .

بطری این ادکلن بسیار شبیه به بطری های اولیه ی ادکلنهای این برند است .اما تفاوت هایی در جزئیات مثل رنگ در بطری،که به رنگ طلایی اما سفید است. این ادکلن در شیشه های 30 ،50 و 90 میلی گرمی به فروش می رسد.

 

نت آغازی : Rice Bourbon Pepper Anise

نت میانی : Orange Blossom Coffee Peony Coriander

نت پایانی : Vanilla Sandalwood White Musk Caramel Milk

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید