Aromatics in White


  • تولید کننده: Clinique
  • کد محصول: کلینیک آروماتیکس این وایت زنانه 100 میل
  • موجودی: در انبار
  • 295,000 تومان


رنگ سفید در مدت زمان زیاد جایگزین رنگ مشکی می شود.یک ادکلن که خط سیر بسیار جذابی را به همراه داشته است از خانواده  colinque به عنوان عضوی موفق از سال 1971معرفی شده است-آروماتیک الکسیر. آروماتیک الکسیر به عنوان قدیمی ترین عضو از خانواده colinque جایگاه خاصی را در بین ادکلن های این خانواده داراست و همچنین از نظر کیفیت ترکیبات نیز در صنعت ادکلن و عطر جایگاه رشک آوری را داراست. ترکیب صمغی- گلی آن بوی تند ام  خوش گل های میخک صد پر و رز ، ترکیب سرد آلدئید و خزه را به مشام می رساند.
غنای رایحه ی آروماتیک الکسیر به وسیله ی ترکیبی خارق العاده از سال 2006 و ترکیبات پیشنهادی از طراحان عطر در سال 2011 دو باره طرح ریزی شد و در پاییز 2014  چهره جدیدی از این عطر که توسط شرکت colinque تولید شده بود به بازار عرضه شد.

من همیشه توسط رایحه ی این ادکلن و تاثیر عالی آن بر روی پوست محسور شدم.من همیشه در موردش می گم یک ترکیب جدید و مدرن داره.این جملات ،جملاتی ازسخنان طراح عطر Nicolas Beaulie به مناسبت طراحی این ادکلن است.
در اکتبر سال 2014برند Colinque ادکلن  Aromatics in white را به بازار معرفی کرد.ادکلنی برای بانوان که به وسیله ی نت های ترش حاصل از فلفل سیچوان و عطر لطیف بنفشه و لابدانیوم  دلربایی می کنند.رایحه ی ملایمی که از نت های میانی به مشام می رسد ناشی از وجود عطر گل رز و شکوفه های پرتقال که توسط رایحه ی نعناع هندی احاطه شده است یک هماهنگی خاصی از گل ها و عناصر زمینی ایجاد کرده است.عمق رایحه و و لطافت آن قطعا ناشی از وجود مشک و ترکیب آن با رایحه ی گرم عنبر خاکستری،بنزوین و وانیل است ترکیب همه ی این عناصر با یکدیگر نرمی و لطافت را در نت آغازی به همراه دارد .ترکیب جدید این ادکلن توسط این برند توسط Nicolas Beaulieu انجام شده است .

بطری این ادکلن با همان طراحی سابق و با رنگ سفید است و توسط یک در زیبا شکلی جدید تر نسبت به قبل پیدا کرده است. به طور حتم جزئیاتی که به صورت طلایی رنگ بر روی بطری نوشته شده است (لبه طلایی و نام ادکلن )،به آن زیبایی خاصی داده است.این ادکلن از اول نوامبر 2014 به بازار عرضه شده است.

 

نت آغازی : Sichuan Pepper Violet Leaf Labdanum

نت میانی : Orange Blossom Rose Patchouli

نت پایانی : Amber Musk Benzoin Vanilla

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید