Amouage Beloved for men


  • تولید کننده: AMOUAGE
  • کد محصول: آمواج بیلاود مردانه 100 میل
  • موجودی: در انبار
  • 735,000 تومان


Amouage  ،یک عطر خاص و جدید را برای مردان روانه ی بازار کرد که در مغازه هایی که تنها به این ادکلن اختصاص داده شده بود و تعداد معدودی فروشگاه های بزرگ فروش چشمگیری داشته است.Beloved ادکلنی با رایحه ی چوب های آسیایی است که در صدر ترکیبات آن رایحه ی فلفل سیاه تند با هل را که با ترکیباتی از رایحه های گل ها تشدید شده است را استشمام می شود کرد.این ادکلن توسط طراحان مشهور عطر در Grasse France و تحت نظارت Christopher Chong مدیریت خلاق این کمپانی طراحی شده است.

Chong در توضیح این ادکلن به ما می گوید هر کسی یادی از عشق اول خود را همیشه با خود دارد و این ادکلن محبوب کسی را که از این عطر به خود زده است را بوسیله ی حس گرمی که از لطافت رایحه ی عطر حس می شود را از خود بی خود می کند.

ترکیباتی از رایحه های پرتقال ،گریپ فروت و لامی که در صدر ترکیبات این ادکلن وجود دارد رایحه هایی از گل شمعدانی و یاس و زنبق و زعفران را که در قلب این ترکیبات قرار دارد را در برگرفته است. در ترکیبات پیچیده ی پایه ای این ادکلن عصاره های چوب سدر،گایاک،چرم،نعناع هندی، مشک و خس خس به هم تنیده شده اند.

شیشه ی این ادکلن 100 میلی لیتری است و در سال 2013 به بازار عرضه شده است طراحان این ادکلن Alexandra Carlin  و  Emilie Coppermannهستند.

 

نت آغازی : فلفل هل پرتقال گریپ فروت لامی

نت میانی : گل شمعدانی یاسمن زعفران ریشه زنبق

نت پایانی : سدر چرم نعناع هندی خس خس مشک چوب گایاک

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

برچسب ها: فلفل, هل, پرتقال, گریپ فروت, لامی, گل شمعدانی, یاسمن, زعفران, ریشه زنبق, سدر, چرم, نعناع هندی, خس خس, مشک, چوب گایاک