شرایط حمل و تحویل کالا

شرایط بازگشت کالا چیست؟

لوازم آرایشی و بهداشتی و عطر به هیچ عنوان به دلیل موارد بهداشتی قابل برگشت نمی باشد.

چقدر طول می کشد کالا پس از ثبت سفارش برای من ارسال شود؟

مشتریان تهران: برای ارسال به تهران، حداقل زمان ارسال، 1 روز کاری و حد اکثر زمان ارسال، 2 روز کاری است. (جمعه و تعطیلات رسمی جزو روزکاری محاسبه نمی شود.)

مشتریان شهرستان: عطر خریداری شده شما از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس، پیشتاز و یا چاپار ارسال خواهد شد. لذا زمان تقریبی دریافت کالا برای مشتریان شهرستان در حدود 5 تا 7 روز کاری خواهد بود.

هزینه ارسال کالا چگونه است؟

ارسال رایگان به سراسر ایران برای خریدهای بالای 100 هزار تومان رایگان است.

آیا تمام آیتم های سفارشیم را در یک بسته بندی دریافت خواهم کرد؟

هایپرفیوم برای ارسال در کمترین زمان ممکن، اقدام به ارسال چند مرحله ای سفارش ها می کند. چنانچه مایل باشید تمام سفارش های خود را در یک بسته بندی دریافت کنید می توانید از طریق تلفن با همکاران ما تماس گرفته و به آنها اطلاع دهید که می خواهید تمام سفارش ها در یک بسته بندی دریافت شود.

آیا امکان ارسال 2 سفارش بصورت همزمان برای یک آدرس وجود دارد؟

در صورت یکی بودن آدرس ایمیل ها و یکسان بودن آدرس، شما می توانید با همکاران ماتماس گرفته و درخواست خود را اعلان نمایید.

آیا امکان تغییر آدرس وجود دارد؟

در زمان ثبت سفارش شما می توانید آدرس دیگری را برای دریافت کننده تعیین کنید. همچنین اگر توضیحاتی لازم است حتما در قسمت توضیحات سفارش اعلام کنید تا همکاران ما بر اساس توضیحات شما بسته شما را سفارشی کنند. مثلا چنانچه این عطر خریداری شده به عنوان هدیه برای شخصی خریداری شده است می توانید در توضیحات درج کنید که چه پیامی برای دریافت کننده در بسته بندی درج شود و یا فاکتور خرید ضمیمه سفارش نشود.

من سفارش خودرا کنسل کرده بودم اما سفارش به دست من رسیده است. باید چه کنم؟

اگر به هر دلیلی سفارش کنسل شده از سمت شما دوباره ارسال شده است، لطفا از مامور پست یا پیک هایپرفیوم تحویل نگرفته و از دریافت امتناع نمایید. اگر به هر دلیلی در آن زمان تحویل گرفتید، خواهشمندیم شرایط بازگشت کالا را مطالعه فرمایید.